Tarihçemiz

Gürsoy Yem Gıda ve Hayvancılık Sanayi, bir aile şirketi olarak, TOROS YEM markası ile Türkiye yem sektöründeki faaliyetine 1989 yılında, 20 ton/saat kapasite ile başladı. 1993 yılında fabrikamız, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’ndeki toplam 11.000 metrekarelik saha üzerindeki yerine taşındı.

Yıllar içinde yatırımlarla büyüyen fabrikamız, günümüzde saatte 50 ton üretim kapasitesine ulaşmıştır ve başta büyükbaş olmak üzere küçükbaş ile kanatlı yemleri üretmektedir.

2008-2009 yılları arasında 30 milyon USD tutarında Türkiye tarihinin en büyük yem ihracatlarından birini gerçekleştiren firmamız Suriye Devleti' nin resmi tedarikçisi olmuştur.

Yillar icerisindeki istikrarli gelisimimizin bir yansimasi olarak 2009 yilinda TİM ilk 10000 listesinde yer alan Gursoy Yem Sanayi sektorundeki yatirimlarina devam etmektedir.

Aynı zamanda, üretilen yemlerin gerçek ortamlarda test edilmesini sağlamak amacıyla 2005 yılında 250 sağmal hayvan ile kurulan Toros Yem ARGE Çiftliği bugün 1000 baş hayvan ile süt üretimi yapmaktadır.

Değerlerimiz

Toros Yem’i sektöründe lider konuma getiren ilkeler hakkında bilgi almak için tıklayın.

Basında Toros Yem

Basında Toros Yem hakkında çıkan haberler için tıklayın.

Ödüllerimiz

Toros Yem'in kazandığı ödüller hakkında bilgi almak için tıklayın.

Hedefimiz

Türkiye hayvancılık sektöründe güven ve istikrar temelleri üzerinde oluşturduğumuz gelişimimizi devam ettirmek ve üstün kalite anlayışımız ile müşterilerimizle el ele vererek ülkemiz hayvancılığını daha ileri taşımaktır.

Bu doğrultuda firmamız, aile şirketi olmanın avantajlarını, kurumsal anlayış ile birleştirerek hayata geçirmektedir.