Değerlerimiz

İstikrar ve Sürdürülebilirlik İlkesi

Toros Yem olarak gerek müşterilerimiz, gerek çalışanlarımız, gerek tedarikçilerimiz olsun önceliğimiz her zaman uzun soluklu ve sürdürülebilir ilişkiler kurmak olmuştur. 20 yılı aşkın iş hayatımızda istikrarlı bir iş ilişkisinin, ticaretin temeli olan güvene dönüştüğünü bir çok defalar gözlemledik. Ne hammadde alırken ne ürünlerimizi piyasaya sunarken sürdürülemeyecek sözler vermedik, istemedik. Bu sayede şirketimizin kurluşundan beri bizlerle birlikte olan müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz oldu. İnanıyoruz ki bu sağlam temel üzerine yeni iş ortaklarımızla da aynı istikrar ve sürdürülebilirlik esaslarına dayandıracağımız ilişkilerimiz olacak ve hep birlikte gelişimimizi sürdüreceğiz.


Kazan - Kazan İlkesi

Biz üreticisinden nakliyecisine, bankacısından tüccarına kadar çok geniş bir zincirin bir parçası olduğumuzun bilincindeyiz. Çok iyi biliyoruz ki zincirin bu halkalarından biri koparsa bütün sistem zarar görür. Bu sebeple ticari ilişkilerimizde her zaman kendi çıkarlarımız kadar iş yaptığımız diğer sektör ortaklarımızın da çıkarlarını korumaya gayret ediyoruz. Yol haritamızı “Kazandırmayan, kazanamaz” ilkesine göre çiziyoruz.


Kalitede Liderlik İlkesi

Toros Yem her zaman en üstün kalitede ürün üretmeyi hedefler. Bu sebeple sürdürülebilirliği güvence altına alınan üstün kalitedeki hammaddeler en sağlam tedarikçilerden alınır, analiz ve kontrollerden geçer, her hayvanın ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış, sürdürülebilir formüllere göre işlem görür, başta kendi çiftliğimiz olmak üzere sahada ve laboratuar ortamlarında analiz edilerek müşterilerimize en uygun fiyatlar ile sunulur. Toros Yem kalitede süt artışı gibi tek bir parametreyi hedeflemez, hayvanın refahı, sağlığı, doğurganlığı, verimliliği gibi birçok hedefi gözeterek müşterilerine en yüksek kazancı kısa vadelerde değil, sürekli olarak sağlamayı amaçlar. Toros Yem bu üretim mantığından koşullar ne olursa olsun ayrılmaz, ilkesine sadık kalır. Kendi çiftliği başta olmak üzere saha çalışmaları neticesinde daha iyiyi daha uygun koşullarda sunmak için çalışır, kalitede öncü olur.


İnsana, Topluma, Çevreye Saygı İlkesi

Toros Yem olarak yarınlara daha güzel bir gelecek bırakmanın hepimizin ortak görevi olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple iş güvenliği uygulamaları ile çalışanlarımıza, yeşil uygulamalar ile çevremize, sosyal sorumluluk projeleri ile toplumumuza değer katmaya çalışıyoruz. Üretimizi yaparken bu unsurlara saygı çerçevesinde çalışmayı bir görev olarak görüyoruz.

Tarihçemiz

Toros Yem’in tarihçesi hakkında bilgi almak için tıklayın.

Hedefimiz

Toros Yem’in hedef ve vizyonları hakkında bilgi almak için tıklayın.

Ödüllerimiz

Toros Yem'in kazandığı ödüller hakkında bilgi almak için tıklayın.

Basında Toros Yem